1. Navigacija
  2. Sadržaj

Ured predsjednika Republike Hrvatske

17.12.2003.

Predsjednik Mesić darivao djecu (HINA)

Predsjednik države Stjepan Mesić danas je u Vili Weiss, za djecu Centra za odgoj i obrazovanje u Velikoj Gorici i Centra za radnu terapiju i rehabilitaciju "Stančić" u Dugom Selu, organizirao prikazivanje predstave "Pričam ti priču", a darove im je uručio Djed Mraz.

Djecu su pozdravili glumci Tarik Filipović i Rene Bitorajac, a nakon njih nastupio je mađioničar Luka Vidović. U predstavi "Pričam ti priču", koju su izveli glumci Dječjeg kazališta "Smješko", ispričane su i izvedene dvije poznate dječje priče - "Ivica i Marica" i "Snjeguljica i sedam putuljaka". Na kraju predstave glumci su otpjevali poruku - od kada je svijeta bilo je to da sve se dijeli na dobro i zlo. Nakon predstave djeci se u društvu Predsjednika pridružio Djed Mraz. Predsjednik, Djed Mraz i glumci uručili su prigodne paketiće za 29 djece velikogoričkog Centra za odgoj i obrazovanje te za 21 dijete Centra za radnu terapiju i rehabilitaciju "Stančić". Predsjednik Mesić djecu je nakon toga u Vili Weis počastio kolačima i sokovima te se s njima fotografirao.

Na svečanosti pod nazivom "Dan dječje radosti" u Vili Weis nazočile su ravnateljice tih dvaju centara za djecu i kazališta "Smješka", pomoćnik ministra rada i socijalne skrbi Nino Žganec te predstavnici Kraša, Francka, Croatia baterija i gradske Turističke zajednice.

  1. Navigacija
  2. Sadržaj